| Dydutssu a întrebat:

Hey?
Nu mai stiu cum sa o mai alint pe prietena mea cea mai >buna!:"
Este o persoana foarte speciala pentru mine >:"
Si... A-si vrea sa o alint cu mai multe ["adjective"] ….[Cu niste cuvintele foalte dulsi

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

Eu ii spun prientenei mele iubi-puiu-loli-zuzu
sau puti sa ii spui:
obrajor
ochisor
dulcinel
balonas
bulgaras
chiupa chiups
rozalinda sau am mai multe daca imi dai funda plzzhappy

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Stai putin...esti baiat sau fata? laughing Ma rog. spune-i scumpica mea, dulsica, fumusica, ce mai face preferata mea.ii poti pune porecle frumoase.precum : pufica, belusca, my amor laughing etc. Sincer tot vreau sa stiu, esti fata? Ca daca da.o sa zica oamenii ca sunteti lesbiene, iar daca esti baiat raised eyebrows, presupun ca este ceva mai mult decat o prietenie intre voi big grin. Te rog eu dulce ca o savarina, imi dai fundisa? puppy dog eyes

| EkaBuBu a răspuns:

Pai sa vedem mai avem
shoricel
dumi-dumi-dumi-dum
racusor
puiut
puioc
fluturas sau (buterfly)
iepuras
floare
steluta
bobocel sau boboc
chioco-chioco
licuricihappy sper ca te-am ajutat

| Dydutssu explică:

Dupa nume eu cred ca sunt fata rolling on the floor
Si NU! puppy dog eyes imi pasa ce crede lumea smug
Mda ma mai gandesc laughing