| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Pentru prima dată mi s-a întâmplat ceva super ciudat. M-am întins în pat și incercam sa dorm. Nu adormisem, eram încă conștientă. In camera era întuneric, iar sora mea era lângă mine. Deodată am întrebat-o dacă e bine cu scaunele alea de lângă geam, i-am mai spus despre niște lucruri dar nu le mai țin minte.Ea a spus ''ce vorbesti acolo, aberezi'', ..eu eram cu ochii deschisi, dar vedeam niste scaune lângă geam, asta mai țin minte. La care imediat i-am spus,, Lasă că nu știi despre ce vorbesc, eram așa sigura că zic bine ce zic..nu credeam că aberez și parca mă enervam pe ea... După m-am ridicat, am băut un pahar de apă și m-am pus în pat. Dimineață, când m-am trezit, am realizat că aseară aberam, că vorbisem despre lucruri care nu existau în casa. Mă temeam să nu mă întrebe sora mea de aseară, despre ce voiam să spun. Oricum, nu o sa ii spun că vorbeam despre lucruri care nu erau. Nu știu ce e asta, mă sperie faptul că eram trează, m-am și ridicat din pat, eram conștientă.E prima data când mi se întâmplă..Nu cred că e un caz de vorbit prin somn, avand in vedere că eram trează, ori înnebunesc ușor? Voi ce credeți?

5 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Poate era prea intuneric si ti-ai imaginat lucruri acolo. Sau poate ai halucinatii.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu am înțeles nimic.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Mda...nu știu ce sa zic

| DomnulPoliticos a răspuns:

Ce fac drogurile din oameni.

| sammie a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Bai fratilor dar raspundeti cum trebuie.