| kasandra111111 a întrebat:

Hey prieteni am nevoie de cat mai multe idei din partea voasta iar cea car imi va placea cel mai mult va primi fundita

se apropie ziua mamei mele si as vrea sa-i cumpar ceva micut o bijuterie ceva ma rog vad eu si as vrea sa ii pun cadoul in ceva adica un fel de joc de exemplu mai demult i-am luat o bratara si i-am pus-o intr-o cutie dintraia de aspirator printre fel si fel de prostioare de prin casa infasurate in ziare si o stat mult si bine sa desfaca toate ziarele alea pana o gasit bratara

sper ca intelegeti ce vreau mai exactlaughing multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| BellaVampire a răspuns:

Salut! Eu cred ca ar fi mai frumos, daca i-ai confectiona tu ceva!(Sunt multe idei pe internet) si sa ii desenezi o harta, pe care sa fie indicii care duc la cadou si ajutata de acele indicii, sa gaseasca codoul. Sper ca te-am ajutata

| kasandra111111 explică (pentru BellaVampire):

Si ce as putea scrie pe internet ca eu nu gasesc mai nimicthinking

| BellaVampire a răspuns (pentru kasandra111111):

Poti confectiona o felicitare, poti sa ii faci un lant/o bratara din margele(eu mai faceam asta inainte.Sigur trebuie sa ai prin casa niste margele!). Mama ta ar aprecia mai mult ceva facut de tine, deoarece ai pus mult efort si s-ar bucura

| WhiskyGirl a răspuns:

Buna! Ii poti cumpara o rama pe care sa ii lipesti niste petale de trandafiri presate pe rama si cu poza ta inauntru!

| Calyste10 a răspuns:

Buna! Cred ar trebui sa pui micul cadou intr-o papusa Matrioska, in petalele unei flori dintr-un buchet mare, sub perna...