| kasandra111111 a întrebat:

Hey prieteni nu stiu exact cum sa va spun...am nevoie de statusuri sau citate, mesaje sau orice pentru un baiat care nu mai merita o alta sansa
vreau ca acestea sa fie mai dure si totodata si amuzante
multumesc anticipat! funda

4 răspunsuri:
| Alexaaxc a răspuns:

Serios, tu crezi ca un status il va face pe el sa planga de remuscari si de regrete tardive care il bantuie? Te inseli, daca nu merita o alta sansa inseamna ca a dovedit ca nu ii pasa deci nsite cuvinte ii sunt indiferente, Superioara ii esti prin atitudine si prin fapte, demonstrezi ce ai de demonstrat face to face.

| kasandra111111 explică (pentru Alexaaxc):

Eu nu v-am cerut sfaturi sau parerea cred ca stiu mai bine situatia..am cerut niste amarate de statusuri daca stiti bine daca nu nuwinking mersi oricum

| Alexaaxc a răspuns (pentru kasandra111111):

"Amarate de statusuri". Banuiesc ca, cu placere.

| GeorgeDuduu a răspuns:

1.Nu cred ca poate sa fie si dur si amuzant
2.Nu cred ca asa il faci sa sufere
3. Ia : Niciodata nu vei mai putea intoarce timpul, nu-mi vei vedea chipul, nu vei intelege de ce m-ai pierdut, cand tu, de fapt, nu m-ai avut
Inima mea plange si nu vreau sa vada. Nu vreau sa vada pentru ca nu intelege. Cum a trecut timpul si mie tot nu-mi trece
Şi chiar dacă va semăna fizic cu ea, să fii sigur că nu va vorbi la fel şi nu va avea acelaşi caracter ca ea!

Restu le gasesti pe

http://www.statusbun.com/? cat=2

Funda plz?:D