| anonim_4396 a întrebat:

Hey! prima data mi-a venit menstruatia pe 3 mai 2010...si a durat 8 zile...acum deja este sfarsitul lui iunie si nu mi-a mai venit ciclu! de ce? e ceva in neregula?

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu e nimic in neregula, ai ciclu neregulat, asa e la inceput. Mie la inceput imi venea o data la 2-3 lunilaughing

| Miяu a răspuns:

Nu este nimic in neregula, asa este la inceput! Nici macar nu se stie daca mereu iti va veni 8 zile. Avand in vedere ca e prima data cand ti-a venit s-ar putea sa intarzie chiar mai mult de 2 luni. Deci nu e nimic in neregula!

| Smile_3473 a răspuns:

Nu este nimic in neregula. Asa se intampla la inceput pana se regleaza si isi stabileste un anumit numar de zile la care vine. Mie mi-a intarziat 3 luni dupa ce mi-a venit prima data.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari estii gravida

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie prima oara mi-a durat 3 zile dar imi intarzia in fiecare luna 2 saptamani ...asta s-a intamplat cam vreo 5 luni apoi venea in fiecare luna pe aceeasi data apoi sa reglat si imi vine la 28 de zile.nu trebuie sa te sperii cunoasc cazuri carora le vine pe aceeasi data dar la 2 luni, nu ii vine in aceeasi luna

| ♥ ღSellena♥ ღ a răspuns:

Ubyta stai linistita n e nimic in neregula:* asa s intampla