| DraPraaHaarp a întrebat:

Hey! referitor la intrebarea mea:)
http://www.TPU.ro/......ca-el-are/

am mai iesit cu el.la suc, la discoteca intr-o seara a stat cu mine[si era cu prietena lui, nu era prietena lui la disco dar erau impreuna]a stat toata seara cu mine. faza e ca am mai iesit si inainte iar cand m`a intrebat daca vreau sa fim impreuna l`am refuzat:(( nu stiu de ce dar asa mi-a venit mie...:))

[tuturor care au raspuns la intrebarea precedenta v-am dat detalii, dar daca mai sunt alti useri dornici sa isi dea cu parerea e bine:P:)

multumesc:)

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Iti raspund aici... sper sa nu te superi sad
Parerea mea este ca ar trebui sa fii mai rabdatoare si sa nu il mai refuzi.Sa speculezi orice sansa de a iesi cu el undeva.Bafta!

1 răspuns:
| AntiF a răspuns:

Nu o sa te intrebe inca o data. Ai refuzat, pentru el tu nu il placi.