| pusitaaaa20000 a întrebat:

Hey,sa va povestesc totul cum a fost de la inceput.
Un baiat era mult mai mare ca mine intr-o seara l-am intrebat de vorba am vorbit am vorbit si am devenit cei mai buni prieteni eu de felul meu sunt cam geloasa big grin Si el era demult prieten bun cu inca o fata ce au fost si impreuna dar acum sunt prieteni foarte buni asta zic ei.El nu a mai vorbit deloc cu mine nu ma mai baga in seama si am crezut ca este suparat pe mine l-am intrebat si a zis ca nu are nimic cu mine....desi ma enerveaza faptul ca inainte ne ziceam ca o sa ramanem prietenii foarte buni "pe viata" dar acum nu ma mai baga in seama decat daca ii zic eu ceva singurul cuvant pe care m-il zice este buna sau neata.
ce sa fac? nu suport ca am pierdut prietenia asta! sad

2 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Am avut si eu o prietenie stransa cu o fata... si am sfarsit indragostinduma nebuneste de ea...Pai ai putea incerca sa vorbesti cu el. daca nu, asta e.

| StephyMonster a răspuns:

Wow,spune-i! Vorbeste despre asta si intreaba-l ce motiv are sa numai vorbeasca cu tine, sau ce s-a intamplat. Cred ca isi va reveni, de obicei se intampla asa.