| RebelChild a întrebat:

Hey! Sfarsitul acesta de saptamana dau o petrecere. Parintii nu sunt acasa. Ma lasa s`o fac (petrecerea). Initial am vrut sa fie o petrecere in pijamale (doar fete). Dar avand in vedere ca multi dintre prieteni ii am si baieti... am zis sa fac un adevarat dezastru` laughing si sa dau o petrecere calumea.
Lumea o sa doarma p'acolo prin casa. Si nu stiu ce sa facem si noi...
Vreau si eu niste idei de activitati(jocuri) ce putem face.
P. S. Fara baba oarba sau ascunsa ca nu mai avem 10 ani big grin

Răspuns Câştigător
| Diana_7092 a răspuns:

Adevar sau provocare. da cu provocari bune.

Puteti sa va uitati la un film de groaza sau comedie.

Cu popcorn, seminte, pizza, suc. poate berelaughing

Muzica buna.

AI sa vezi ca odata ce sunteti acolo.plictiseala nici nu o sa existe.

Distractie placuta:*

3 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Sticluta pe pedepsesmug
chitz sau miau(daca zici ca is si baieti)
adevar sau provocarethinking

| AddaElly a răspuns:

Jocuri cu carti: urmatoarea carte, adevar provocare sau procent sticlutza cu pedepse. pepsi coca colaa sarutate cu ala... etc muzica popcorn filme

| Georgii53 a răspuns:

Misto ca faci petrecere`batting eyelashesExemplu de jocuri:jocu` acela cu sticla:Xadica sa va strangeti toti intr-un cerc si unu da cu sticla si la cine se nimereste, trebuie sa-l pupe`; adevar sau provocare`batting eyelashesnu mai stiu`...incercati sa fiti creativi si sa faceti jocuri pe moment`batting eyelashesMulta distractie la petrecere`>big grin