| FetitzaSiPunct a întrebat:

HEY! Simt ca imi pierd prietenii, am avut 4 prietenii foarte buni, A,B,C si D,eu cu A siB eram nedespartiti dar B a inceput sa stea mai mult cu baietii mari si pe noi sa ne ignore(B e baiat),apoi A a inceput sa stea doar cu C,desi imi zice deseori ca eu sunt bff-ul ei, iar D sta doar cu fetele mari.Mai stau si cu mine dar nu e ca inainte, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Doar tu ști cine sunt cu adevărat prietenii tăi. Poți trage concluzi prin gesturi și prin fapte.

Ai grijă de tine.

| 1aprilie a răspuns:

Imprietenestete si cu prietenii lor ca sa aveti prieteni comuni

| Maria1324 a răspuns:

Faceti o intalnire de grup si spune-le deschis ceea ce crezi.
Bafta!

| MeowGirl a răspuns:

Buna! Sa sti ca si eu am fost in aceias situatie ca tine deci stiu cum te simti. Eu in locul tau as incerca sa ii fac sa stea toti impreuna si sa se inteleaga ca inainte. Sau daca nu merge asa incearca sa iti faci alti prieteni. Bafta! :*