| Gloriaaa027 a întrebat:

Hey știe cineva cum aș putea trece mai repede peste o despărțire? Ceva sfaturi sau cum a-ți voi peste.A fost o despărțire urâtă și deși el a renunțat la mine eu tot țin enorm de mult la el și chiar nu știu ce să fac...

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cauta sa faci lucrurile care iti plac cel mai mult, nu-ti lasa timp liber ca sa nu ai timp sa te gandesti la el pentru ca daca el deja a renuntat ai suferi degeaba si nu are rost. Incearca sa treci peste si sa faci tot posibilul sa nu te mai gandesti la el si vei vedea ca vei fi mai bine pe zi ce trece!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tot timpul te va rezolva si pe tine, asa cum ne-a rezolvat pe toti cei care am trecut prin asemenea experiente.

| T0T a răspuns:

Laba.

| Xdreaper21 a răspuns:

Stiu prin lce treci m-am despartit ieri

| amyleemuffly03 a răspuns:

Fă ceia ce îți place
Ieși cu prietenii
Si nu îl mai baga in seama