| MoatZa a întrebat:

Hey! stiu ca probabil pare prostesc. daaar va roog. vreau sa >>ragusesc:". spuneti-mi o modalitate de a ragusi bine de tot. abia s apot vb:X:X:X.Plis! cam cate inghetate sau apa rece trebuie sa beauwhistling? dau fundaaaaaaaa; x

Răspuns Câştigător
| kat2108 a răspuns:

Pai, mai intai sa stii ca faci totul pe riscul tau, poti risca sa iti deformezi rau vocea sau chiar sa amutesti, nu sunt responsabila de ceea ce ti se va intampla...
deci:
1. ar cam trebui sa canti melodii screamo in fiecare seara pana te lasa plamanii
2. bea apa rece sau/si cu gheata in ea dupa ce tipi
3. stai cu gatul uscat mai mult de 1 ora
4. in ploaie fara umbrela(desi asa mai mult o sa faci febra si o sa iti curga nasul.)
5. poate si niste inghetata scoasa de la congelatorul care a fost dat la maxim
si ar mai fii cateva, dar chiar nu vreau sa patesti ceva, mai ales ca daca esti in crestere astea ar putea dauna si mai mult...

5 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Ar trebuii sa bei o sticla de apa la 0, 5 de apa rece rece mai mult gheata si nu trebuie multe inghetate.trebuie sa tipi ff mult

| MoatZa explică:

Eeebig grin.vreau [Rika] ptc imi place la nebunie vocea ragusitablushing

| Gickanho a răspuns:

Tipa de multe ori tare GOOOOOOOOOOL si lung
asa am ragusit
merge si acasa si p stadion
funda

| NCeausescu a răspuns:

Dc fratelaughing eu sunt ragusit rau dar nu stiu cum am facut stai ca iti spun alergi la sport pana numai poti sa gtranspiri ssi dupa iesi in ploaie sa vezi a doua zi de nu esti ragusita... nici nu te mai duci la scoala! BAFTA. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu iti zic cateva dar sa nu regreti. Bea apa rece, mananca 5 inghetate repede si striga sau tipa. Ai sa vezi ca nu prea poti sa vorbesti. laughing Sper ca te-am ajutat. Pa, pa.