| Ancutsss a întrebat:

stiu ca suna stupid dar...va rooog, vreau sa ragusesc abia sa mai pot vblove strucklove strucklove struck.big grin pls! Cata apa rece trebuie sa beau?whistling

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Simplu... bei apa rece (DAR RECE) pana ragusesti.

| sunetul a răspuns:

Poti sa canti pana nu mai poti ca are acelasi efect.
Nu tie frica ca o sa racesti?

Răspuns utilizator avertizat
| amma_2887 a răspuns (pentru Ancutsss):

Eu cand vream sa fiu ragusita tipam ft mult si seara inainte sa ma culc imi udam tricoul si il luam pe mine si srtateam pe geam vreo 10 min stiu suna ft nebunesc dar merge bineintales dupaceea vei avea mult de suferit

| Bella12 a răspuns:

Inghetata:-x:-x

| DeutzaMika a răspuns:

Du-te afara, Imbracate subtire si alearca ca besmetica cu gura deschisa, dupa aia inti in casa, iti bagi doua cuburi de gheata in gura si bei si apa repe pana te ppisi pe tine dupa aia din nou de la capat big grin! Funda?