| behappy a întrebat:

Hey.Sunt din Galati, in clasa a 8-a si nu sunt hotarata la ce liceu sa merg mai departe.Pana acum am avut medii peste 9.20. Cine ma ajuta?

Edit:Nu vreau sa imi enumerati licee. vreau sa aflu ce liceu e.bunicel.adica.mediu.si vreau argumente.
Nu sunt prea talentata.

2 răspunsuri:
| Malina95 a răspuns:

Pai sunt multe licee in Galati cu meria pe care o ai tu intri la un liceu bun eu iti recomand asa:
Colegiul National "Vasile Alescandri"
Colegiul National "Costeche Negri
Colegiul National "Mihail Cogalniceanu
Colegiu National "Alexandru Ioan Cuza
Colegiul Economic "Virgil Madgearu
Liceul Teoretic "Emil Racovita

fundabig grin?

| GothyVanGoth a răspuns:

Ai putea merge la liceul de arte daca ai talent si-ti place
Il recomand deoarece iti poti face o cariera frumusica big grin