| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Hey! Sunt fata, am 13 ani si as vrea sa ma imprietenesc cu o alta fata de aceeasi varsta sau aprox. sa vorbim, sa mergem in malluri, parcuri, sa fim bune prietene, si sa fie din bucuresti mai prin sector 2... Este cineva?

2 răspunsuri:
| angeliqdream a răspuns:

Cred ca ai o viata foarte trista daca ai ajuns sa-ti cauti prieteni pe site-uri de socializare.(Sfatul meu) cauta-ti prieteni din anturajul tau, de pe la scoala...e imposibil sa nu gasesti pe cineva. Succeswinking

| Lovelyx3Friendly explică (pentru angeliqdream):

Am destui dar nu strica si altii oh go on