| sjszhhwnwne a întrebat:

Hey! Sunt gay si chiar vreau un iubit. Sunt la liceu si nu mai stiu pe nimeni gay si nici nu sunt semne evidente sa aflu daca cineva e gay. Am intrat si pe niste aplicatii de dating insa sunt foarte "sex-oriented". Cum as putea sa imi gasesc un iubit?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O dumnezeule mare, tu ai abia 15 ani si crezi ca esti gay...
Mai asteapta mai copile, sa mai cresti, sa-ti incepi viata sexuala normala si apoi vezi tu ce esti.

| ywar a răspuns:

Si mie imi plac ba ete ii si poate fofo. Am 17 ani, hai poate gasim o solutie avantajoasa. Dau bine la gaura neagra.,

| Veltorb a răspuns:

Nu pot să te ajut să-ți găsești un iubit da dacă vrei putem vorbi (sunt bi)

| mariuscozma2003 a răspuns:

Scrie-mi pe insta @cozma_marius_ happy