| anna1105 a întrebat:

Hey! Sunt impreuna cu un baiat. El ma place mult si mi-a spus sa ii dau o sansa sa ne cunoastem mai bine. I-am oferit aceasta sansa insa am o problema : in ciuda faptului ca ne intelegem foarte bine si ca se comporta foarte frumos cu mine...el e urat (fizic).Si prietenele mele mi-au spus ca e urat si nu stiu ce sa fac. Sa ma despart de el? Sau sa nu mai bag in seama ceea ce spune lumea. FUNDA CEL MAI INTELIGENT SFAT!

Răspuns Câştigător
| CristinaMariaGG a răspuns:

Sunt putini baieti care se mai comporta frumos cu o fata in ziua de azi. Daca tu il placi asa cum e nu baga in seama nimic din ce spune lumea pentru ca nu are rost. Sunt de parere ca degeaba este frumos dar nu se comporta OK cu tine. daca vezi ca tine la tine asa mult nu ii da cu piciorul cred ca va suferi si el si tu..Succes :*

4 răspunsuri:
| ADDYYY a răspuns:

Ce-ti spune ''corason-ul'' nu te lua dupa gura lumi, la o varsta tinerica iubim cu inima apoi dupa ce trecem prin viata intervine mintea, deci... ceea ce crezi tu ca este mai bine, asa actioneaza, bine pentru tine bineinteles.Mult succes!

| τττ a răspuns:

Buna,Ana.
Daca l-ai iubi cu adevarat l-ai accepta asa cum este! Nu e vina lui ca asa l-a facut Dumnezeu! Dar daca nu te simti confortabil alaturi de el si pur si simplu iti e jena cu el despartate de el cu maniere!
Pa, pa.

| alealexuta a răspuns:

Hey.

In primul rand daca iti place de el ramai cu el si uita de prostiile pe care le spun ceilalti.
Daca nu il iubesti si stai cu el pentru ceva zic. Da cu sutul laughing Bft

| stella390 a răspuns:

Intotdeauna trebuie sa treci prin viata capul sus si sa nu te gandesti ce zice lumea si de intrebare cati ani ai?