| Cosma16 a întrebat:

Hey tot eu.laughingCum am si zis maine plec la marehappyDoar o zi! Plaja de la 8 la 12 si de la 5 la 9! Ce pot face in intervalul asta de timp 12-5 tinand cont ca seara trebuie sa ma intorc acasa? Funda

Răspuns Câştigător
| SevrajBoy a răspuns:

Şi eu am fost în aceeaşi situaţie ca tine, eram la mare cu gaşca, şi când veneam de la plajă la prânz, nu aveam idee ce să facem până când vom pleca după-masă.
Aşa că am găsit şi noi ceva de făcut că să treacă timpul mai uşor:
- I-aţi un film de pe net ( dacă ai laptop ) şi vizionează-l, dacă n-ai, uită-te la TV.
- Mergi tu, sau cineva în oraş, şi cumpăraţi nişte bere/suc, ce vreţi voi, şi staţi la taclale.
- Joacă cărţi cu rudele/prietenii sau cu cine mergi şi ascultaţi muzică.
- Băgaţi un fotbal, tenis, ping-pong etc.
- Mergeţi la un biliard.
- La câte tarabe sunt la mare sigur ai la ce te uita vreo 1-2h dacă te plimbi pe acolo + mai faceţi nişte poze, sau mâncaţi ceva în oraş. ş.a.m.d.

Sper că ţi-am putut fi de folos, şi nu în ultimul rând, distracţie plăcută! happy

2 răspunsuri:
| Cosma16 explică:

@Amalia Poi tocmai ca eu vreau ceva sa fac dar nu la soare ca de la 12-5 e soarele cel mai puternicsadsi la un restaurant cat poti sa stai o ora maximstraight face

| Amalia_3068 a răspuns:

Hm, daca ai ceva bani la dispozitie ai putea sa te duci la Aqua Magic, iti zic eu nu vei regreta.laughing
Costa cam 60 de Ron intrarea.
Sau ai putea merge la Vama Veche pentru ca este super, exceptand plaja.
Vezi si tu, sunt o multime de chestii distractive( masinute etc.)

Distractie placuta!