| Sonia10 a întrebat:

acum 2 saptamani am venit de la mare. Si de 2-3 zile am observat ca se "decojeste" pielea in jurul umerilor, pe maini...ce as putea face? Ms mult, fundahappy.

1 răspuns:
| Dedesmille a răspuns:

Exista o crema de la Avene, foarte buna pentru asa ceva, dar depinde de buget este in jur de 50 de lei si este foarte mica. Dar poti merge la farmacie si intrebi ce crema este buna si nu prea scumpa, si farmacistul iti va recomanda produsul cel mai bun. Sper sa iti fie de folos sfatul meu... Funditaapuppy dog eyes:*