| Pixxie00 a întrebat:

Am 11 ani si fac 12 in octombrie... Unde ar trebui sa imi fac ziua de nastere? Ceva unde sa pot avea multi invitati si sa ne putem distra! NU ACASA!

4 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

La McDonald`s laughing

| Broadband a răspuns:

Mha eu mi-am facut majoratu acasa la tara, am o curte de 250mp, am intins mesele, cortul si dai bice, ne-am distrat de minune, am vorbit cu vecinii sa nu faca scandal ca urla muzica si gata.
mai frumos ca la tara nu vei gasi,
daca te duci la restaurant, sau pensiune etc iti trebuie o gramada de bani, etc, poate unii dintrre colegi, prieteni nu pot venii, ca e departe ( sa zicem) unde faci tu chefu, ziua etc

| Rooxxana a răspuns:

Pai avand in vedere ca faci 12 ani...nu mai poti face cu konfetti,clowni etc.laughing(asa cum fakeai cand erai mica)laughing poti face intr.un mall(film, bowling, MC etc...)funda?:X

| Criissuu a răspuns:

Pai,ai putea la un restaurant sau daca esti aproape de mare, fa-o pe plaja...winking