| SoRyNa512 a întrebat:

Hey TPU!

Am 12 ani.De ceva timp (de aproape un an)plac un baiat din clasa si are tot 12 ani si acum o luna i-am spus ca il plac si el a spus ca nu ma place.Dar de cand i-am zis asta a inceput sa vorbeasca mai mult cu mine... Eu sunt o fire timida si el este mai indraznet... Este si timid dar mai rar. Sau doar cand vorbeste cu mine.

Intrebarea mea este: De ce credeti ca a inceput sa vorbeasca mai mult cu mine? Asta ma deruteaza... Nu stiu ce sa cred asa ca vreau un sfat!

P.S.:

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Sfatul meu este sa colorezi ceva, sau sa te uiti la niste desene. Oh, esti pe clasa a 5-a nu? E perfect, atunci incepi sa faci gramatica. Concentreaza-te pe asta ca iti va prinde bine. Succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Eu la 12 ani eram in clasa a 7-a...

| litere123 a răspuns:

E doar o atracție pe moment. La 12 ani ar trebui să fii preocupată cu desenele, jucăriile, jocurile copilariei...copilăria.Ai grijă de tine și de vârsta ta.12 ani e o vârstă ușor de manipulat de alții.Lasă "dragostea"!