| D33utzu a întrebat:

kiss Am 13 ani si iubitul meu ma invitata la nunta parintilor lui care e acum in august. Problema mea este ca nu stiu cum sa le zic parintilor [stiu ca sunt cu el ]. Si nu stiu sigur daca trebuie sa dau bani ...si cam cat? straight face

3 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna:p
daca el te-a invitat eu zic sa ii onorezi cererea:d
daca parintii tai stiu ca stai cu el, te vor lasa si iti vor da si bunihappy
de obicei la nunti se da cam 3-4 milioane la local de persoana, iar la tara sau acasa cam 2-3 milioanebig grin
du-te si distreaza-te!

sper ca te-am ajutatbig grin

funda?blushing

| teiube a răspuns:

Draga mea nu vad ce e rau daca vrei te poti duce ii intrebi pe perinti tai daca te lasa si te duci si vreau sa stii ca la nunta nu trebuie sa dai neaparat plicul cu bani de obicei nasi dau bani tu poti sa le dai un cadou de tinei insuratei sau de casa noua ex ceva util in casa sau ceva de decoratiuni pentru sa iti recomand magazinul victori si sa merfgi acolo le spui problema si sigur de vor ajuta ai la cate nunti am mers eu daca la toate dadeam bani ramaneam falita pup si succes

| CricketXTM a răspuns:

Daca prietenul tau te-a invitat. Poti sa ii dai cel putin 4 milioane sau 3. daca prietenul tau nu vrea sa ii dai bani. Atunci e okwinking! Nu stiu cum sa ii zici parintilor tai.Parinti tai nu stiau ca esti cu prietenul tau?