| Miruuuuu a întrebat:

Hey TPU! Am avut un cont de facebook si mi l-am sters. In email-ul ce mi l-au trimis spunea ca dupa 14 zile contul va fi sters complet.Am intrat dupa aproximativ o luna sa imi fac altul, folosind acelasi email care l-am avut si la celalalt.Si imi spunea ca cineva are deja un cont pe acel email, dar eu mi l-am sters. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Acel cont a fost in folosinta.ca sa mai intri pe facebook trebuie sa iti faci cont pe alt e-mailhappy

1 răspuns:
| Miruuuuu explică:

Asta inseamna ca nu pot sa mai folosesc acel email?