| Baiatultrist1 a întrebat:

am chemat-o pe fata de care îmi place astăzi la mine sa ne uitam la un film, ea stătea băgată în "sufletul meu" și la un moment am ajuns sa ne ținem de mana, după film am întrebat-o dacă vrea sa fim împreună și mi-a zis ca nu are chef de relație și ca nu vrea sa piardă prietenia dintre noi, ce sa înțeleg din asta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exact ce ti-a spus. Deci nu poti umbla mai jos de elasticul de la chiloti.

| Catrice a răspuns:

Ca ești in friendzone ce e așa greu de înțeles laughing

| Sofer a răspuns:

Băgată în sufletul tău. Unde? Miroase a friend zone.

| Werrich a răspuns:

Ca ești ca un frate pentru ea. Eu as evita-o pentru a nu ma mai gândi la ea. Asta cu pierderea prieteniei este doar o scuza infantila, de parca părinții nu ar fi fost prieteni la început. Vrea să te folosească pe post de sfătuitor.

| alexalx1234 a răspuns:

Vrea să profite de tine cum fac toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Friendzone...dar a luat-o valul și pe ea un pic. big grin