| Narcysa a întrebat:

Am descarcat IMVU si nu pot sa imi fac cont! Adica am scris tot ce trebuia in casutele acelea, am citit chiar si termenii nu stiu care si tot nu pot sa imi fac cont... ce se intampla? Fetelor va rog sa imi dati niste sfaturi si daca puteti sa imi faceti si mie un cont si imi trimiteti datele pe privat.Mersi mult!

1 răspuns:
| Nymphetamine_8127 a răspuns:

OMG! e imposibil sa nu-ti poti face cont happy doar pentru a vedea cum e jocul mi-am facut un cont si nici 2 minute nu a durat -.-