| Elial a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru!big grin De cateva zile ma tot uit pe Tequilla~o vloggerita. Imi place mult ce face si as vrea si eu sa fac acelasi lucru, adica sa fiu vloggerbig grin. Am tot cautat pe net inforamtii dar toti sunt cu BLOG si nu cu VLOGlaughing. Deciibig grin Cam ce informatii ati pute sa imi dati? Ce teme as putea dezbate? As vrea sa fiu cat mai "nebuna" si sa atrag fani. Vreau sa imi spuneti totul, de la A la Z puppy dog eyes. Mersii:*

3 răspunsuri:
| gєσяgιαηα a răspuns:

Ai putea face ce face ea :d Adica provocari...etc happy Dar pentru inceput ai putea sa te prezinti, sa iti prezinti macar 2 prieteni si sa zici cate ceva despre viata ta....ca "fanii" sa te cunoasca. Incearca sa o "imiti: intr-un fel pe Tequilla.

App`...si eu o urmaresc whistling.
Pupici :*:*:*:*kiss

| Elial explică (pentru gєσяgιαηα):

Mda. as putea, dar am vazut ca la cei care copiaza pe altii li se face observatie.ii critica lumea...etc. Si vreau sa fiu cat mai originalathinking:*:*

| gєσяgιαηα a răspuns (pentru Elial):

Atunci incearca sa iei "interviuri" unor adolescenti....sa-i intrebi diferite chestii thinking nu stiu laughing Daca imi viin idei iti ziic :* o sa ma consult cu niste prieteni kiss