| ioanaily a întrebat:

am o intrebare happy am facut 18 ani, si de la mine de la scoala mi s-a dat o cerere sa o depun... pentru ca alocatia sa`mi mai vina, dar stiti unde pot sa o depun? happy ca nu mi-a zis unde? plizz ajutati`ma happy Funda + vot happy

Răspuns Câştigător
| TiMeIuSh a răspuns:

La secretariat intreaba eu cred ca chiar daca ai foaia de acolo tot acolo se poate depune sau intreaba un profesor si eu cand am facut 14 ani a trebuit sa dau copie depe buletin si la secretariat am depusowinking

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont si card la orice banca, ceri un extras de cont si cu foaia aia completata vi la scoala.

| Papusik a răspuns:

La secretariat cred eu.

| kristy a răspuns:

La secretariat, desigur [ acela este primul loc in care m as duce cu un document (depinde de care)daca nu, de acolo poti sa te informezi ]
Acolo este cu documente si hartii [adeverinte etc]
O sa te descurci tu sunt sigur esti major [norocosule eu mai am 2 ani]trebuie sa te obisnuiesti cu chestii din astea nu mai esti copil!
Bafta! Have fun!

| ioanaily explică:

Pai de la secretariat am aceea foaie...