| dydy000 a întrebat:

am o intrebare am intrat la liceul economic la prolilul economic dar akol este tehnician in activitati economice si administratie deci cum se vor alege elevii

Răspuns Câştigător
| Colors a răspuns:

Este posibil ca in primii doi ani de scoala sa fie toti elevii la profilul economic, iar in clasa XI sa se faca repartizare din nou, adica daca ai medie mare ramai pe profiul cel mai bun adica "Economic" daca ai medie mai mica pleci din clasa ta la profiul de "Administratie"

Deci scrie asa, dar dupa se vor separa!
Succes:*

Funda /; x