| Kaulytz_Damon_1999 a întrebat:

Hey TPU-am o intrebare- Cum pot sa-mi dezvolt reflexele? Gen adica dau un exemplu simplu nu stiu daca e folositor -Cand cineva da cu o minge spre mine de la o distanta de 10 m,eu sa fiu cu fata spre cel care arunca mingea cum pentru sa-mi dezvol reflexele sa o deviez cand e in viteza mare sau alt exemplu cand cineva vrea sa dea in mine din joaca,greseala sau intentiont, sa am reflexe sa ma feresc, sau sa ajut pe cineva, etc chestii de genu asta DAR NU VREAU RASPUNSURI >>>>GEN::TE UITI PREA MULT LA FILMETRAIESTE LUMEA reala. Nu vreaus a zic sa am reflexe ca in filme zic sa viu mai dibatic etc sper ca intelegeti ce vreau sa spun :X Dau funda pentru ec-l mai bun raspuns :X:X

3 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Aici depinde de tine. Fie poti sa faci acasa exercitii, dar problema e ca sfaturile de pe internet, video-urile nu te prea ajuta.

Cel mai bun sfat care ti-l pot da este sa te apuci de atletism. Iti creezi rezistenta si reflexe mai bune.

Bafta!

| Trippy a răspuns:

Exerseaza,exerseaza,exerseaza.
Si sperie-te, sperie-te, sperie-te!
Cand te sperii reactionezi necontrolat incearca sa iti controlezi gesturile.

| thecrasher209 a răspuns:

Joacă-te Call of Duty Black Ops 3