| EmmaLoLy a întrebat:

Am o intrebare. Daca merg cu bicleta in fiecare seara o ora..cam 10 km, nu cu viteza mare+ tin un regim strict ( fara paine, dulciuri, sucuri,prajeli,fast-food, inghetata etc tongue ) + beau multa apa..cam cat slabesc intr-o luna? FUNDA!big grin

4 răspunsuri:
| CristiPalidu a răspuns:

Ultra Play este o comunitate cu totul la Ultra cand vine vorba de ultimele jocuri, gadgeturi si multe altele.
Ultra Play - Dam totul la Ultra

forum.ultraplay.biz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de organismul si de metabolismul fiecarei persoane

| kzd a răspuns:

Destul oricum.

| enzodemes a răspuns:

Depinde de organismul tău, dar poți slăbi aproximativ între 5 și 10 kilograme, dar trebuie să respecți tot ce ai zis ca să reușești.