| ChildOfDark a întrebat:

Hey TPU!
Am o intrebare legata de ochelarii, acestia se pot spala? Daca da, ma intreb daca nu se duce tratamentele aduse sticlei. Daca se pot spala, imi puteti recomanda in ce metoda si cu ce produse?
Funda.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista servetetele speciale, umede pentru sters ochelarii. la fel cum exista si solutii speciale, antistatice pentru ochelari

1 răspuns:
| NoName2016 a răspuns:

Din cate stiu eu nu trebuie sa uzi mult ochelarii.Ai putea sa stergi putin cu un servet usor umezit.