| FuckYouLife a întrebat:

Hey,TPU.Am o intrebare.Prietena mea cea mai buna s-a apucat de fumat si nu stie cum sa le spuna parintilor.

Răspuns Câştigător
| OQdpNet a răspuns:

Spune-i prietenei tale ca in cei 15 ani cat am fumat am cheltuit peste 15.000 (http://www.autovit.ro/bmw-520-C34158587.html) de euro pe tigari. Daca fumezi jumate de pachet pe zi inseamna mai bine de 2500 de lei pe an.Adica un Iphone 5S, 10 zile la mare, etc. Cea mai proasta alegere pe care poate sa o faca.

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poate nu va fi cazul sa le spuna daca incearca sa se lase de fumat.

| Me01 a răspuns:

Simplu mama, tata am nevoie de banii pentru țigări laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Daria356 a răspuns:

Pai poate sa le spuna ca s-a apucat de fumat ca e viata ei si stie ce face. Depinde si cati ani are.