| DeeaDenyyyy a întrebat:

Am o mare problema.Am un telefon Lenovo s850 si mi s-a inchis,iar acum nu-l mai pot aprinde. Vreau sa ii scot bateria,dar nu stiu cum, mi-e teama sa nu fac ceva gresit.Imi puteti da niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In manual zice cum o scoti

| DeeaDenyyyy explică (pentru mgtow):

Nu zice

| mgtow a răspuns (pentru DeeaDenyyyy):

Intro parte bagi unghia si tragi in sus, simti ca are margine sa o poti scoate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E baterie nedetasabila; trebuie dezmembrat telefonul (ma mir ca nu a dat nimeni un raspuns timp de 6-7 luni.) Da, si eu am tot Lenovo s850 happy