| OnlyGirl_5272 a întrebat:

Hey TPU!happy

Am o miicutsa iintrebare!big grin.Ma siimt cam.Siingura!happy. Adiica am multi prietenii langa mine si famiiliia, dar elementul liipsa este un priieten.`!:d.Imii place de cineva diin grup, dar am vz k e atras de o alta fata. Acum eu m`am retras, si am lasat`o pe ea. N`am avut curajul sa-ii spun k il iubesc.In plus e mult maii dragutsa decat mine:n`are cosurii, dar e cam slabanoagalaughing. Dar siimt ca am cv speciial fata de ea:Siimtul umoruluii!:d.Stiiu sa fac glume care sa nu intreaca masura, In tiimp ce ea se preface mai mult.Tot grupu` ma place! Va datii seama ce greu imi e.Il vad aproape ziilnic, Sii nu pot sa-ii spun ce siimt pentru el.Azii m`am intalnit cu el si cu ft aiia.Pe facebook am vazut o posa cu ei doi! Deja nu maii pot.Tot grupu` stie ca il plac, in afara de el si ft aiia.Ma siimt groazniic.Am incercat sa trec peste dar n`am reusiit.Siimt k e pentru mine.hee hee

Ajutatii`ma!

Dau >Fundoii!:

2 răspunsuri:
| BDorin a răspuns:

Practic tu doresti sa ii atragi atentia si ca sa ii desparti pentru a fi cu tine. ehh ce ai putea face? big grin uff te-ai putea comb cu un alt baiat pe care sa il bagi in grupul vostru, pentru ai demonstra ca nu e singurul si eventual ai putea sa scapi de cosuri (fondul de ten de culoarea tenului tau combinat cu crema ti-ar putea acoperii cosurile) eventual sa iti schimbi treptat look-ul