| cRaNs1MoRe a întrebat:

Am o nedumerire,vream sa imi achizitionez un smartphone ieftin si bun, dar in acelasi timp cu un design frumos.Am gasit 2 telefoane bune dar nu stiu pe care sa il aleg.
Este vorba de un Prestigio 3540duo si un ZTE Tania.Am vazut ca ambele au caracteristici identice care conteaza mult pentru mine.
ZTE:512mb ram si procesor de 1024mhz, iar Prestigio la fel.
Nu stiu de ce prestigio este mai bun ca multe alte telefoane desi costa foarte putin.Am vazut la multe telefoane:264mb ram, procesor de 800mhz la 600-700 lei in timp ce prestigio este mai bun si mai ieftin(400lei).Deci voi ce spuneti sa aleg prestigio avand o memorie interna mai mare sau un ZTE fiind mai mare in inch(4. 3inch fata de 3. 5inch a lui prestigio).

Răspuns Câştigător
| Dizzч a răspuns:

Am o prietena care si-a cumparat recent acelasi tip de Prestigio si e foarte multumita de el din toate punctele de vedere.;-?

1 răspuns:
| Geogea_Ana_Maria_1998 a răspuns:

Buna...am si eu prestigio 3540 si pot sa zic ca sunt destul de multumita de el