| AlecsLexx a întrebat:

Cum as putea instala Windows (oricare Windows, dar de preferat CE/XP/8) pe o tableta cu procesor Cortex A8 de 1Ghz, 512MB Ram si Rom, 8GB memorie interna si externa de pana la 32 si cu un display de 7 inch? Funda, vot, orice...

Răspuns Câştigător
| Alexu420 a răspuns:

Nop. momentan doar android. daca hackerii sunt interesati de aceasta tableta probabil o vor face sa mearga si pe windows.

9 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Asteapta pana la toamna cand o sa apara windows 8. E facut special pentru touchscreen.

| AlecsLexx explică (pentru DANI_1590):

Si XP Tablet PC edition e touch friendly...

| sltlp a răspuns (pentru AlecsLexx):

Nu ai cums a pui nimic oh go on pe ea. Cele cu android o sa ramana asa.

| Ada_8018 a răspuns (pentru DANI_1590):

La ce pret e tableta aceea de la Windows?

| AlecsLexx explică:

Prefer raspunsuri de la persoane care...stiu raspunsul. happy

| Alexu420 a răspuns:

Zi-mi te rog numele tabletei.

| AlecsLexx explică (pentru Alexu420):

Evolio Evotab 2

| Alexu420 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Deocamdata nu poti instala windows pe el. poate in viitorul apropiat. ramai la android momentan. stima

| AlecsLexx explică (pentru Alexu420):

Nici macar Windows CE?

| Alexu420 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Nop. momentan doar android. daca hackerii sunt interesati de aceasta tableta probabil o vor face sa mearga si pe windows.