| cRaNs1MoRe a întrebat:

Vreau sa imi iau un smartphone bun si nu stiu pe care sa il iau.Am optat pentru Orange nivo si prestigio 3540duo, dar nu stiu pe care sa il aleg.
Care este mai bun pentru gaming si stat pe net?
P.S:Nu imi recomandati alt telefon...

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Nu alege chinezaria alege Orange nivo

| cRaNs1MoRe explică (pentru danutzu96):

Pe Orange nivo pot sa intru pe un canal tv? de exemplu sa intru pe net sa scriu:dolce sport, digi sport si sa imi intre pe acel canal?

| danutzu96 a răspuns (pentru cRaNs1MoRe):

Da vei putea cu ajutorul unor aplicatii (le gasesti in market )

| cRaNs1MoRe explică (pentru danutzu96):

Ok.Inca o intrebare, cat costa Orange nivo fara abonament.La Orange scrie ca e 99euro daca dau pe pret standard, iar dupa ce tin sageata pe detalii de la pret standard scrie ca pot cumpara produsul fara a incheia un contract.,, Fara a incheia un contract'' se refera la fara sa semnez un abonament cu Orange sau fara a termina contractul pe care il am(Nu am abonament)

| danutzu96 a răspuns (pentru cRaNs1MoRe):

99 ala este pret standard (Fara abonament!).

| cRaNs1MoRe explică (pentru danutzu96):

Merci mult mi-ai fost de mare ajutor! Merge counter-strike pe telefonul Orange nivo totusi?

| danutzu96 a răspuns (pentru cRaNs1MoRe):

S-ar putea sa iti mearga dar nu sunt sigur (ecranul cam mic)
funda happy

7 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Orange Nivo e mai bun