| marinela92 a întrebat:

am o nelamurire legata de un baiat deci ultima data am zis ca vom ramane prieteni iar la inceperea anului scolar el a pupat toate fetele, le-a luat in brate iar pe mine ma ignora si cand trec pe langa el nici nu ma baga in seama dar l-am surprins ca se uita la mine de fiecare data ca un om interesat p.s nu am stat niciodata impreuna iar el se comporta rece cu mine distant si am fost colegi o perioada foarter buna de timp... singurul lucru pe care nu-l inteleg e acela cu ignoranta adica trecem mereu unul pe langa altul si el se uita asa ca un baiat interesat de o fata dar nu ma saluta ci doar se uita deci nu stiu ce sa zic i place sau nu de mine ca povestea asta cu "ura" dintre mine si el e veche de 2 ani si intre noi a fost mereu :atractie insa chiar as vrea sa stiu de ce nu ma saluta help

3 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Intreba-l daca nai curajul sal intrebi in fata intreaba-l pe mess noi nu prea avem cum sa stii dar eu cel putin cred ca te place, ce draguti sunteti cred ca sunteti de moda veche ca atunci cand trebuie sa il intrebi in fata p.s in dragostea de moda veche mai tot timpul fata facea primul pas kyaa sper sa fiti impreuna cat mai repede :*

| marinela92 explică (pentru LukaVocaloid):

Problema e ca mi-a dat ig si pe mess...iar pe fb nu prea vb cu nimeni dar nu stiu de ce ma uraste laughing eu il iubesc laughing)) intre noi e ditamai atractia dar eu mereu am facut primul pas si asta ma oboseste de data asta vreau sa mai vina si de la el...

| CDirectioner a răspuns:

Daca nu mai suporti situatia, treci peste orgoliu si intreaba-l tu daca te place sau nu.nu stiu, asta e parerea meahappy