| TeREe a întrebat:

am o nelamurire sau asa ceva azi ma suna cineva si imi spune sa ne intalnim eu am spus ca nu etc.

Mi-o spus ca nr meu de telefon il are de la fostul prieten cara ei sunt prieteni si mi-a spus ca abia i la dat si nu stiu de ce fostul prieten nu a sters nr meu de tel cel putin eu nu-l mai am.
Si in plus fostul are deja pe alta si eu simt ca ceav ii la mijloc si mi-a spus o prietena sa ma duc sa vad voi ce sfaturi mi-ati da?
Si in plus baiatul ala ma mai vazut cand eram cu fostul prieten intr-o relatie si spune ca lui ii place de mine si ca nu-i la misto ce zice
Plizz ori ce sfat poate sa ma ajute

1 răspuns:
| shhadow a răspuns:

Daca vrei sa-l cunosti pe baiatul respectiv si crezi ca ai de gand sa fie o relatie de prietenie, iubire sau orice altceva te poti duce, dar ai grija, sunt si cateva riscuri, atata timp cat nu cunosti cine te-a sunat.
Zic sa-l suni pe fostul, sa faci rost de nr. lui din nou si sa-l intrebi de acest necunoscut.