| TeREe a întrebat:

am o nelamurire sau asa ceva azi ma suna cineva si imi spune sa ne intalnim eu am spus ca nu etc.

Mi-o spus ca nr meu de telefon il are de la fostul prieten cara ei sunt prieteni si mi-a spus ca abia i la dat si nu stiu de ce fostul prieten nu a sters nr meu de tel cel putin eu nu-l mai am.

Si in plus fostul are deja pe alta si eu simt ca ceav ii la mijloc si mi-a spus o prietena sa ma duc sa vad voi ce sfaturi mi-ati da?

Si in plus baiatul ala ma mai vazut cand eram cu fostul prieten intr-o relatie si spune ca lui ii place de mine si ca nu-i la misto ce zice
Si fostul prieten ia mai spsu lui ca sa aiba grija cum se cimporta cu mine etc. oare de ce?
Plizz ori ce sfat poate sa ma ajute

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Probabil ca fostul prieten te-a recomandat amicilor lui. Pentru el nu ai mai corespuns, asa ca ai primit recomandari.

| TeREe explică (pentru neutrino):

Nu pre creed

| Azµre a răspuns:

Eu zic să ieși dintr-un astfel de cerc. Nu o să ajungi bine.

| TeREe explică (pentru Azµre):

Mda tot cei posibil

| Azµre a răspuns:

Ai mai pus odată problema!

| Vix999 a răspuns:

Pui mana pe telefon, il suni pe fostul si il intrebi de ce isi permite sa dea numarul tau unor persoane pe care tu nu ole cunosti, fara acordul tau.

| TeREe explică (pentru Vix999):

Dar nu m-ai am nr lui si i-am lasat sms pe fb si nu mi-a raspuns

| MiaAtasiei a răspuns:

Pentru ca ai ramas o fata demna de respect in ochii fostului si stiu cum e ca si mie mi s a intamplat sa si arate interesul unul pe al carui prieten il stiam si cu care vorbeam.iti zic nu cazi prada lu astahappy

| TeREe explică (pentru MiaAtasiei):

Mda tot ce posibil