| Kkiwiitttzzzaaa a întrebat:

Am o noua intrebare. Am facut niste cearcane la ochisori si nu stiu cum sa scap de ele. eu consider ca dorm destul ...cam 10 ore pe noapte laughing. Par atat de obosita si mereu profesorii ma intreaba daca am baut sau daca am stat seara prea mult la calculator... A da! nici la calculator nu stau mai mult de 5 ore pe zi big grin. in orice caz cum pot scapa de cercanele astea? MA DISPERA!

5 răspunsuri:
| sexychick_4075 a răspuns:

Dorrio2007 nu am mai auzit un asa raspuns de ani bunirolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa ai nevoie de ochelari. Fa un control oftalmologic.

| popandreea a răspuns:

Castravetii fac minuni, taiati rondele si aplicati pe ochi. si ink ceva NU bea lichide seara (astea sunt incercate de mine).
Mai multe informatii poti afla si aici: http://www.studentie.ro/......36-a-76250

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu gheata.Masezi cearcanele cu o bucata de gheata fiecare(cam 1/3 dintr-un cub)pana se topeste de tot, dimineata sau seara inainte de culcare.Rezultatele apar din prima saptamana.