| Panteraa a întrebat:

Am o prietena foarte buna nascuta in aceeasi zi cu mine. Imi e ca o sora. E din alta localitate si de vazut ne vedem mai mult la liceu. Suntem si in clase diferite. Nu prea iesim pentru ca nu prea avem cum, fiind din localitati diferite. As vrea sa ii cumpar ceva frumos de Craciun si nu stiu ce. Ma puteti ajuta cu o parere? Are apraoape 17 ani ca si mine laughing

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Păi tu ştii ce-i place, nu noi. Orice aş recomanda ar fi impersonal şi posibil greşit. Gândeşte-te TU bine.

| MskDesign a răspuns:

Cred ca tu esti indrogostit de ea daca vrei sa iei un cadou frumos de Craciun.Fii indraznet si cumpara-i un buchet de trandafiri si o inimioara de plus.Sigur va avea efect.

| Panteraa explică (pentru MskDesign):

Lol, sunt fata laughing)))

| MskDesign a răspuns (pentru Panteraa):

Am fost indus in eroare de descrierea problemei. laughing))))
Imi cer scuze.

| IoanMihailFilip a răspuns:

Ceva dragut, ceva ce sti ca ii place.
In cazul in care o auzi spunând :
,, Ce as mai vrea... dar..."
Si acum sti ca sa ii iei, daca nu...
întreab-o. Sau incepe tu,, Ce as mai vrea de crăciun (ceva ce vrei tu ). Dar tu ce vrei de crăciun?
Sau pur si simplu aduci vorba de crăciun. Succes, sper ca te-a ajutat.