| anadiana884 a întrebat:

Am o problema.
Acum vreo 3 luni, un coleg de clasa mi-a zis ca are un prieten care ma place, dar a refuzat sa imi zică cine e tipul. De atunci, am tot incercat sa aflu, l-am șantajat puțin pe colegul meu, dar tot nu a mers. Zice ca nu vrea sa-mi spună pt ca el si cu prietenul lui sunt intr-un fel de grup in care toate secretele sunt păstrate. L-am intrebat pe coleg daca e o gluma, dar a zis ca nu, si e chiar o persoana serioasă. Cum as putea afla?
Multumesc

2 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

Cel mai probabil el este, si ii era teama sau nu stia cum sa-ti spuna. c:

| MgdDroopy a răspuns:

Cred ca el este "prietenul" misterios. happy
Si uite asa te-a facut sa stai pe langa el 3 luni de zile.
Sau chiar exisita acel prieten, dar oricum nu are niciun interes sa iti spuna. Pentru ca, revenim la prima propozitie, vrea sa stai pe langa el tongue happy