| Andres91 a întrebat:

Hey TPU.! Am o problema, cand pornesc un joc, merge 5 minute dupa care se stinge monitorul, scrie no signal si trebuie sa dau restart la pc. Asta se intampla doar la unele jocuri, counter-strike merge dar nu merge GTA, Metin2 etc. De la ce e problema? Placa video, procesor, placa de baza etc? Cine stie FUNDA

4 răspunsuri:
| IncorrectUsername a răspuns:

E atata de greu? N-ai semnallaughing

| SmileAgain a răspuns:

Placa de baza are ceva acolo care nu functioneaza/merge bine.

| byby965 a răspuns:

Si mie mi se stinge laptopul atunci cand ma joc un joc descarcat sau cateodata cand ma uit la un film... mi s-a spus ca poate fi de la supraincalzire sau de la praful din el! sper ca te'am ajutat catusi de putinbig grin

| Andres91 explică:

Mai exact ce?