| Ana3553783 a întrebat:

Am o "problema" daca o pot numi asa. Deci ma simt atrasa si de băieți și de fete. Ideea e ca as fi impreuna cu un baiat dar de fete sunt atrasa doar la modul sexual. Ma pot considera bisexual daca sunt trasa doar la modul sexual de fete?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da, cel mai probabil in relatie cu fete nu te poti vedea din vina conceptiei societatii si a celor dn jur despre chestia asta si pentru ca inca n-ai cunoscut nicio fata sa-ti atraga atentia in modul ala de relatie

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, evident. De sexualitate se leagă orientarea sexuală, logic.

| Andreeush a răspuns:

Da, dacă simți atracție pentru ambele sexe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te poți considera.

| comyne a răspuns:

Da dar daca pur si simplu iti place cum arata o fata asta nu inseamna neaparat ca esti bisexual

| anonima455 a răspuns:

Intr-un fel, da.