| freelove1486 a întrebat:

am o problema
vreau sa mi iau un telefon si nu stiu care dintre iphone 3G si Samsung galaxy mini
(eu vreau sa descarc jocuri chesti din astea sa vad videoclipuri...)
voi pe care l-ati alege?
Dau fundita :X:X
Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| StefanVLY a răspuns:

Eu aş alege Iphone 3G, dar nu trebui să fi neaparat de acord cu mine, informează-te pe net despre performantele acestor telefoane.

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Iphone nu permite sa descarci nimic gratis doar daca platesti! mai exista sansa sa -l pirateezi!
Pe cand Samsung nu are astfel de probleme!
Acum tu stii care iti convine mai mult, ca estetica eu as alege iphon-ul!

| marianvranceanul1 a răspuns:

As alege Samsung galaxy mini