| BBEgirl a întrebat:

Hello... vreau sa-mi cumpar un nuantator blond cenusiu. Avand in vedere ca eu am parul un pic saten inchis ce culoare ar avea parul meu dupa aplicarea nuantatorului tinand cont ca parul meu nu este vopsit e 100% natural. FUNDA

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sa stiica pe acea culoare de par nu vei obtine o culoare mai deschisa [ blond cenusiu cum doresti tu doar folosind vopsea. Pt cenusiu trebuie sa ai parul aproape alb ca sa l definesti cu nuantator si poti folosi de la Kalloseste lichid cu nuanta de mov. [eu folosesc acest produs dar parul meu este carunt aproape alb. Doar daca vrei sa ti schimbi pentru o perioada lookul poti folosi nuantatoare mai deschise sau mai inchise pentru ca se curata in max 10 spalari.Hai astept sa mi spui ce ai hotarit s au daca ai folosit nuantator esti multumita o zi bine

| Șâret a răspuns:

Hey.In aceeasi situatie am fost si eu.Acum depinde si de ten...
Numai ca n-o sa-i poti pastra aspectul natural GARANTAT.
Mi-a parut foarte rau dupa ce l-am vopsit, stralucea inainte si era foarte frumos.Blond cenusiu arata cum arata...Dar statea matura si si-a pierdut stralucirea instantaneu(regret). Totusi, daca hotarasti sa faci o schimbare (pe care totusi nu ti-o recomand) foloseste L'Oreal.Succes!