| justmegirl a întrebat:

am racit. tusesc imi suflu nasu foarte des...beau ceai da nu functioneaza. idei?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Deiutziclove struck! Imi pare rau ca sti racitaT_T.Incearca sa iei Coldrex Hot Rem cu lamaie.Se bea cald^^. Bafta si sa te faci bine repede^^

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Cumpara vitamina C eferfescenta, gasesti pe la Peny Market/Plus flacoane de vitamina C cu 2. 50 Lei si ai 20 de pastile, sunt foarte bune... Eu folosesc si sunt multumit! Mult noroc... Funda? Plzzz

| Loka a răspuns:

Incerca coldrex mie mi-a trecut sau acc

| ziz a răspuns:

Si eu la fel.straight faceIa'ti fervex si. Olynth A si eu mai iau TusEnd

Sper ca ti'am fost de ajutorhappy

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Nurofen