| RockOut4ever a întrebat:

Am senzatia ca un tip de a7a ma place. Dar sa incep cu inceputul. Mi-am dat seama in ora de biologi cand a venit in clasa un tip din cls de la el ( cel mai bum prieten al lui ) i-a adus profei niste proiecte. Printre care era si al lui Iliutza ( tipul care cred ca ma place ). nu stiu ce a vazut la proiectul lui si i-a sp lui ala sa il aduca pe iliutza sa v ce ea. Cand a ajuns in clasa m-a vazut si se uita mai mult la mine de cat la profa in timp ce vorbea cu ea. La scoala merge dupa mine peste tot si se uita la mine tot timpul dar nu merge dupa mine la genul ca sta fix in spatele meu merge mai in spate in asa fel incat sa ma vada de ex daca ies in curte nu vine dupa mine, sta in fata intrari in scoala si se uita la mine. Credeti ca ma place sau mi se pare mie?
DE cand cred ca ma place a inceput sa imi placa si mie de el. Cum sa ii arat ca is interesata? As vrea prin gesturi nu prin cuvinte. Cine ma ajuta? Dau fundaaaaaaaaa

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depindethinking daca se uita la tine nu inseamna neaparat ca te place, poate sa insemne si ca i se pari frumoasa, adica o persoana pe care sta si o studiaza mi s-a intamplat si mie, sa vad o anumita persoana pe care s-o fixez cu privirea si sa ma uit foarte atenta la fiecare detaliu din ea, nu stiu de ce asa ma apucalaughing. Poate ca in aceeasi situatie e si el, ai putea sa ii arati ca esti interesata si ca iti place din el prin priviri inapoi [adica sa te uiti si tu la el cand se uita la tine] si multe zambete largi. De obicei cam astea sunt semnele pe care fetele ar trebui sa le dea unui baiat cand il simpatizeaza/place, daca nu vrea sa ii zica in cuvintehappy. Succes cu baiatu'!:*

| Iulia_4983 a răspuns:

Hei.big hug
Se pare ca luna asta chiar pluteste dragostea in aerhee hee
Pai zambeste-i, sau treci odata pe langa el si atingel usor p mana si daca observa supune-i ca din greseala. :d
Totul va merge de la sine. Si daca nu o sa faca nimic, atunci fa tu primul pas. Poti sa-l intrebi odata ceva de scl, sau de un/o coleg/a de cls, sau cere-i id-u d mess sa te ajute la o tema cevathinking laughing
hai ca poti:*
Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e mai mare posibil sa nu va potriviti sau sa vrea sti tu ce asa ca fi atenta cu baieti
(un tip bun d 26 d gl)bafta