| GeorgiSiAtat a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor din partea voastra.adica ma gandeam sa fiu mai glumeata sa fac lucruri stupide dar sa fie amuzante! cum ar trebui sa fac? voi credeti ca in felul asta lumea va crede ca sunt copilaroasa? adica vreau sa fiu o persoana cu care nimeni nu se plictiseste si toate cele ps sunt clasa a7a si sunt zodia leu tongue

Răspuns Câştigător
| Stefan_3770 a răspuns:

Eu sunt a 9a si sunt zodia leu deci ca sa faci ce vrei sa faci trebuie sa gasesti amuzant in toate lucrurile care se intampla in jurul tau crede-ma ca daca stai 30 de min cu mine razi de pocnesti gaseste ceva amunzant din orice lucru banal...comenteazal adaugandu'i picanterii sa vezi ca va merge asa fac si eu din orice fac ceva amuzant crede-ma ca va functiona:*

2 răspunsuri:
| BuBuulicious a răspuns:

Nu cred ca e prea indicat.Lumea o sa creada ca esti ''prostuta''. Incearca prin glume sau la fiecare cuvant sau propozitie pe care o scoate cineva scoate cate o perla gen. Se stiee.si tu zici eu nu stiuthinking chiar se stie. ceva d genu daca intelegi ce vreau sa spun.succes

| DragosIsb a răspuns:

Sa iti spun ceva. Eu sunt baiat.Noua nu ne place de loc sa vedem o fata prefacuta, care rade la comanda, care scoate glume dintr-o carte etc. Trebuie sa fii foarte naturala in momentul in care spui ceva. sa nu para ca esti falsa. atuncea reputatia se duce joss de tot big grin. Desigur oricui ii place sa aiba o persoana glumeata ina nturaj. Dar glumele de prost gust chiar nu sunt acceptabile. Eu te sfatuiesc sa vorbesti cat mai mult cu cei din juri si sa fii cat mai naturala cu timpul o sa fii si comica.