| εмiLч97 a întrebat:

Salutare tuturor =]
Cum sa fac sa "cuceresc" sau sa ma placa colegul meu din clasa? Stiu, stiu, intrebarea asta s-a pus de o mie de ori dar am nevoie de sfaturi si din partea fetelor si din partea baietilor. Eu il stiu din clasa intai, zapcit, glumet si sociabil. Eu stau pe randul de la perete, el pe randul de la fereastra in banca a treia si...cand vreau sa ma mai uit la el se uita si el la mine si ni se intersecteaza privirile. Am auzit raspunsuri gen "Cu naturaletea","Cu glumele" eu sunt glumeata de felul meu. El e taur ca zodie iar eu sagetator.
Astept raspunsuri din partea BAIETIILOR si din partea FETELOR.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

SI cei care au spus prin naturalete nu au gresit...
Fiti naturale ma ...personal asta imi place la o fata!
Nu sa aiba 10 tone de machiaj, nu sa puna pe altcineva sa vorbeasca cu mine ...doar sa fie naturala, atat!

| Heys a răspuns:

Poti sa te daiu pe langa el adica nu numai "prieteneste" poti sa il prinzi in momente mai intime si sa vb nu neaparat despre voi dar asa in taina.Asa in grup se spun multe glume si toatalumea rade din orce.Eu vb de ex cu fetele cand ne ducem in ex in autocar ma pun langa ele pe scaun si le intreb ce fac si ca am vaz o haina draguta sau ceva de genul asta si vb asa incet si calm si imediat se topesclaughing.
Poti vb cu el despre pasiuni care le aveti amindoi. Daca arati bine se il atingi usor sau sa te sprijini de el, sa te lasi usor pe el, se inroseste de totrolling on the floor si o sa fie nebun dupa tinebig grin FUnta love struck

| gangsta2 a răspuns:

Urmatoarea intrebare >?